Захисник: Аваков на свободі, а не під домашнім арештом

  На свободі, а не під домашнім арештом, перебуває в Італії екс-губернатор Харківщини Арсен Аваков. Про це повідомив голова Християнського товариства українців в Італії Олесь Городецький з посиланням на адвоката Авакова - Коррадо Олівьєро.

  Захисник наголосив, що суд відкликав будь-які запобіжні заходи щодо Авакова, а сам він тепер перебуває в одному з римських готелів. Водночас, в прокуратурі Харківської області наполягають, що запобіжним заходом для Арсена Авакова італійський суд обрав саме домашній арешт. Питання ж про його екстрадицію - буде вирішене за місяць. Україна за цей час - має оформити небхідні документи. Екс-губернатора Харківщини звинувачують у незаконному відчуженні землі.

  Олександр Бабіков, начальник управління прокуратури харківської області: "Судом задоволено клопотання прокурорів республіки Італія та обрано відносно Авакова запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. На данний час питання щодо видачі продовжує розглядатися компетентними органами республіки Італія. Утримання під домашнім арештом полягає в обов`язку особи постійно перебувати за місцем проживання та праві представників поліції перевіряти його місце перебування".

  Попередній матеріал
  ЦВК створила 33.540 виборчих дільниць
  Наступний матеріал
  Велетенську писанку встановили на головному майдані Рівного
  Теги: