Західні держави не вірять заявам уряду Лівії про припинення вогню

  Західні держави не вірять обіцянкам лівійської влади про припинення бойових дій проти повстанців. Велика Британія чекає дій, а не слів від Муаммара Каддафі. А Франція називає подібні заяви "грою із цитатами".

  Міністр закордонних справ Лівії Муса Куса заявив про мир в односторонньому порядку щодо опозиції і запевнив, що влада розблоковує діалог з повстанцями. В інтерв`ю франузькій газеті "Фігаро" командувач силами опозиції назвав цей крок влади блефом. "Каддафі та його оточення - брехуни" - кажуть в опозиції, адже, попри заяви влади, зараз точаться бої в місті Місурата. Армія не припинила бомбардування та обстріл із важкої артилерії. Захід продовжує готується до ймовірної військової операції проти Лівії. Зелене світло для цього минулої ночі  дала Рада безпеки ООН.

  Девід Камерон, прем’єр-міністр Великої Британії: "Режим Каддафі проігнорував вимогу резолюції Ради безпеки ООН – зупинити насильство проти лівійського народу. Його сили атакують мирних людей і зараз готуються до злочинного нападу на місто Бенґазі, де мешкає мільйон лівійців. Війська Каддафі розпочали повітряні удари. За цим буде брутальна атака – з повітря, землі і моря".

  Попередній матеріал
  Справу про припинення виробництва хліба на Луганщині передають до суду
  Наступний матеріал
  Канада і Норвегія готові взяти участь в операції у Лівії
  Теги:
  Loading...