Західна Африка шокована стрибком цін на рис

  Жителі країн Західної Африки змушені скоротити свій денний раціон. Найбідніший континент шокований зростанням ціни на рис, який є основним продуктом у щоденному раціоні більшості родин.
  Головна проблема нестачі харчів - залежність африканських країн від експорту та гуманітарної допомоги ООН. Підвищення цін на рис пояснюють подорожчанням пального та підвищення податків в морських портах континенту, таких як Гана.

  Тепер керівники африканських держав планують збільшити площі під земельне господарство та вирощувати рис самотужки, відмовившись від імпорту з Південно-Східної Азії.

  Абдула Вейд, Президент Сенегалу: "Не давайте нам грошей, тількі якісне насіння, знаряддя, ефективні сільськогосподарські матеріали, добрива та достатньо технічного обладнання. Решту ми зробимо самі".

  Вікторіен Анігло, продавець рису: "Ми в країні, де люди живуть за межею бідності, ціни на рис - люди не можуть собі дозволити харчуватися, як раніше. Не кожен зможе собі дозволити купувати рис і витрачати півтора долари за кілограм".

  Монік Аджоа Куакоу, місцевий мешканець: "Сам рис не змінився, він залишається таким же, яким він був до подорожчання. Але ціни зависокі для людей, у яких багато дітей, яких треба годувати. Якщо ти приходиш на ринок з п`ятьма доларами, ти купляеш три кілограми рису. Але на ці гроші тобі ще треба купити..."
  Попередній матеріал
  Завершено реєстрацію кандидатів на посаду мера Києва
  Наступний матеріал
  Олімпійський вогонь прибув до Японії
  Теги:
  Loading...