5.ua

Захід змусив Україну погодитись на сепаратний мир з Путіним - Грібаускайте

  Путін зайде так далеко, як йому дозволить Захід. Про це в інтерв'ю виданню Washington Post заявила президент Литви Даля Ґрібаускайте.


  За словами політика, Росія використовує проти сусідів терористичні методи. На думку литовського президента, західні лідери примусили Україну погодитися на нав'язане Путіним Мінське перемир'я. Його умови Ґрібаускайте назвала де-факто сепаратними. Утім, війна триватиме, поки Росія хоче і проводить агресію, а Захід боїться визнати події на сході України справжньою війною. Ані анексія Криму, ні агресія на Донбасі не змусили Захід поставитися до російської загрози з усією серйозністю – переконана Ґрібаускайте. Тож таким європейським сусідам Росії, як балтійські країни та Польща, треба продовжувати гучно нагадувати про кремлівську небезпеку цивілізованому світу, заявила президент Литви.

  Напередодні ж стало відомо, що Путін направив українському президенту Петру Порошенку листа з погрозами про наслідки реалізації Києвом торговельної частини угоди про асоціацію з ЄС. 

  Попередній матеріал
  У Берліні розпочались тристоронні "газові переговори"
  Наступний матеріал
  У Держдумі Росії намагаються заборонити Вікіпедію за тексти про "анексію Крима"
  Теги:
  Loading...