cikavosti.com

Захід боїться поширення лихоманки Ебола на решту світу

  Країни Заходу побоюються, що епідемія лихоманки Ебола, спалах якої стався у Західній Африці, пошириться на інші континенти.


  Про це повідомляє Agence France-Presse, пише Lenta.ru.

  Як повідомляється, американська благодійна організація Корпус миру вже призупинила свою діяльність в Гвінеї, Ліберії та Сьєрра-Леоне. Європейський союз не виключив можливості потрапляння смертельного вірусу на свою територію, при цьому в Брюсселі наголосили, що готові негайно зреагувати на спалах інфекції. За словами джерела агентства, схожий на лихоманку Ебола випадок був зафіксований в іспанській Валенсії, проте діагноз не підтвердився.

  Згідно з повідомленням, у Великобританії, у зв'язку із загрозою поширення епідемії вірусу, було скликано надзвичайне засідання кризового комітету "Кобра" під головуванням міністра закордонних справ країни Філіпа Хаммонда.

  "Уряд розцінює спалах лихоманки Ебола як дуже серйозну загрозу для Великобританії, яка вимагає підвищеної уваги", - заявив він. За його словами, влада країни шукає кошти, щоб протистояти небезпечній епідемії.

  Раніше стало відомо, що влада Ліберії прийняла рішення про закриття шкіл, щоб знизити ймовірність поширення вірусу лихоманки Ебола. 29 липня в цій африканській країні було оголошено тимчасову заборону на всі заходи, пов'язані з футболом, а також було закрито більшість прикордонних переходів.

  За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я, число жертв вірусу в Західній Африці з лютого досягло 672 особи. В Ліберії зафіксовано близько 200 випадків зараження.

  Вперше зараження було зафіксовано 1976 року в Заїрі, на березі річки Ебола. Звідси і назва вірусу. Тоді жертвами лихоманки стали більше 300 людей. Нинішній спалах став першим в історії на заході Африки. Раніше смертельний вірус лютував тільки в центрі Африки.
  Попередній матеріал
  Окупанти запевняють, що не заборонятимуть Меджліс
  Наступний матеріал
  Єврорада ввела нові обмежувальні заходи щодо торгівлі та інвестицій в Криму та Севастополі
  Теги:
  Loading...