5.ua

Захарченко потрапив у проект списку США на введення санкцій [відео]

  Найвищим українським посадовцем, що потрапив до проекту списку осіб, проти яких США планують застосувати адресні санкції - став міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко. Про це повідомила "Українська Правда" з посиланням на власні джерела у Вашингтоні. 

  Загалом у списку від 10 до 20 прізвищ. Вже наступної середи Сенат вдруге за останні два місяці проведе позачергові слухання щодо України. Серед заявлених доповідачів - заступник держсекретаря Вікторія Нуланд та колишній радник президента США з питань національної безпеки Збігнєв Бжезинський. Вестиме слухання глава сенатського комітету з міжнародних справ Боб Менендез. Він минулого тижня зустрічався з українською діаспорою у Нью-Джерсі. Те, що чинний уряд США активно розглядає можливість санкцій проти українських високопосадовців - підтвердила і колишній заступник Гілларі Клінтон на посаді держсекретаря. 

  Мелані Вірвір, екс-заступник держсекретаря США: "Звертаюся до усіх українців, що попри холоди та негоду проводять ночі на Майдані заради кращого, демократичного майбутнього для своєї країни. Не здавайтеся. саме ваша боротьба призведе до змін. Американці вами захоплюються. Мій уряд працює, щоб визначити інструменти, які можна використати для здійснення впливу на українську владу, щоб підтримати вас у ваших зусиллях. Це можуть бути санкції чи інші види політичних ініціатив".

  Попередній матеріал
  "Беркут" жорстоко побив Юрія Луценка
  Наступний матеріал
  У Литві представили подальший план дій для підписання асоціації між Україною та ЄС [відео]
  Loading...