Загострюється конфлікт на Корейському півострові

  Загострюється конфлікт на Корейському півострові. Влада КНДР заборонила південнокорейським робітникам - в`їзд до спільної індустріальної зони Кесон на кордоні двох держав.

  у Кесоні розашовані понад сто заводів та підприємств. На них працюють понад 50 тисяч північних корейців та кількасот фахівців з півдня. Їм для проїзду до зони - щодня видають спеціальні перепустки. Спільна промзона - одне з основних джерел прибутку для КНДР. Ситуацію там - аналітики називають барометром відносин між Кореями. Офіційний Сеул вже закликав Пхеньян - скасувати заборону. Влада ж КНДР пояснює: до радикальних заходів її спонукали заяви Вашингтона. Кількома годинами раніше держсекретар США Джон Керрі заявив, що Америка готова захистити себе та Сеул від північнокорейської ядерної загрози.

  Перший робітник: "Після цієї заборони - працювати в Промисловій зоні Кесон стане дуже складно. Південнокорейські компанії не зможуть вчасно забрати свою продукцію. Це негативно вплине на економіки обох країн".

  Другий робітник: "Я почуваюся вкрай стурбованим, адже наш спільний бізнес під загрозою. Через ці чвари ми, робітники і бізнесмени, втрачаємо час та гроші".

  Попередній матеріал
  Дослідженням роботи людського мозку всерйоз перейнялися у США
  Наступний матеріал
  Масштабна аварія у Бразилії
  Теги:
  Loading...