Заблокований аеропорт у Бангкоку відновлює роботу (РОЗШИРЕНО)

  Заблокований аеропорт Субвар-нахумі у Бангкоку відновлює роботу. Сьогодні там поновилися вантажні авіаперевезення, а з п`ятнадцятого грудня курсуватимуть і пасажирські літаки.
  Тайській владі вдалося домовитися з опозиціонерами після того, як чинного прем`єра відсоторонили від влади. Конституційний суд Таїланду визнав правлячу коаліцію винною у фальсифікації результатів виборів. Але усунені від влади діячі вже оголосили, що створюють нову партію і братимуть участь у виборах прем`єра, які відбудуться 8 грудня. Втім, очолять політичну силу нові люди.

  Завтра о п`ятій ранку за Києвом опозиціонери знімуть облогу з двох тайських аеропортів. Щоби відновити їхню роботу у повному обсязі, необхідно більше часу - заявляє керівництво летовищ. Тож спершу поновили вантажні авіаперевезення, а пасажирські - розпочнуть за два тижні. Через тривалу блокаду в аеропортах накопичилися близько трьохсот п`ятдесяти тисяч людей - здебільшого туристи. Опозиціонери такими акціями вимагали відставки чинного прем`єра.

  Люди: "Вони хочуть позбутися Партії народної влади і віддати владу демократам, але ми не можемо цього дозволити".

  Довгоочікуваному рішенню суду передував трагічний інцидент, що стався у внутрішньому аеропорту "Дон Муанг". У натовпі  протестувальників вибухнула граната. Одна людина загинула, двадцять двоє демонстрантів зазнали поранень. Усього лише за кілька годин після інциденту в аеропорту, Конституційний суд країни визнав, що партія прем`єра Вонгсавата таки фальсифікувала результати на останніх виборах. Керівництву партії на п`ять років заборонили займатися політикою. Проте навіть після нинішньої перемоги опозиціонери зупинятися не планують. 

  Люди: "Ми отримали лише частину перемоги, чекатимемо тепер подальших дій".

  Люди: "Ми не переможемо, поки не матимемо уряд, який піклуватиметься про свій народ".

  Прихильники уряду рішенням Конституційного суду незадоволені, заявляють, що служителі Феміди були упередженими. А на доказ наводять той факт, що суд надзвичайно швидко розглянув таку важливу справу і виніс свій вердикт. Кількасот протестувальників навіть зібралися біля приміщення суду у Бангкоку. Натомість сам тайський прем`єр заявив, що дотримається рішення суду і залишить свою посаду. 

  Дар`я Тарадай, Захар Симчич, 5 канал

  Попередній матеріал
  Вибух на півчному сході Індії - 2 людей загинули
  Наступний матеріал
  Гривня продовжує падіння, НБУ на міжбанк знову не вийшов
  Теги:
  Loading...