За уточненими даними у Бірюльово постраждало більше 20 чоловік

  Більше двадцяти людей, за уточненими даними, постраждали у вчорашніх заворушеннях у Бірюльово. Серед них є поліцейські. Вісьмох травмованих - довелося ушпиталили. 380 активістів - зараз допитують. Більшість з них, як з’ясували російські ЗМІ, представники націоналістичних та неформальних молодіжних організацій.

   

  Мігрантам та іноземцям -  радять утриматися від прогулянок вулицями Москви. Федерація мігрантів Росії закликає до обережності представників національних діаспор.  Між тим уночі ситуацію у Бірюльово - вдалося взяти під контроль. Спецплан силовиків «Вулкан», запроваджений на час заворушень у російській столиці, скасували. Напередодні мешканці Бірюльово, вимагали на вулицях  - негайно знайти і покарати винних у вбивстві 25-річного юнака. Злочинець - нібито виходець з Кавказу. Протест переріс у заворушення. Група мітингарів розгромила торгівельний центр та овочеву базу. І хоча спокій відновили, і район зараз патрулюють посилені загони поліцейських - місцеві мешканці все одно  побоюються нових заворушень.

  Анатолій Якунін, начальник московського УМВС РФ: «Лица экстремистски настроенные решили воспользовалься моментом. Около 400 человек собрались на месте преступлениы. Многие были в состоянии алкогольного опьянения - молодые люди, женщины, дети. Они подогрели толпу и многие стали переходить грань законодаельства».

  Попередній матеріал
  Сьогодні православні та греко-католики відзначають Покрову Пресвятої Богородиці
  Наступний матеріал
  Причиною смерті Арафата міг стати радіоактивний полоній
  Теги: