За українських моряків із судна "Марафон" заплатили 1 млн 300 тис доларів

  Мільйон триста тисяч доларів - такий викуп за українських моряків із судна "Марафон" - заплатили сомалійським піратам. Про це повідомив голова служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж.

  Гроші для звільнення - виділив судновласник. У п`ятницю-суботу "Марафон" має прибути до найближчого порту. Звідти моряків доправлять літаком до України. Сьомого травня судно захопили у полон сомалійські пірати. Тоді вони вимагали викуп у два мільйони доларів. Під час захоплення один український моряк загинув. Утім, відомо про це - стало тільки сьогодні. Решта семеро - у задовільному стані. Один із моряків поранений у ногу і потребує медичної допомоги. А поки що - на корабель - передали ліки.

  Микола Маломуж, голова служби зовнішньої розвідки України: "Та ж сама схема була задіяна що і з Фаїною. Це передача відбувалася через доставку літаком. відповідно вчора, о 16 годині приблизно, ця сума була досьавлена літаком скинуьта біля корабля Марафон. Відповідно піднята піратами. Проводились перерахування до пізнього вечора. і тіки в годину 50 ночі пройшов процес звільнення".

  Попередній матеріал
  ВР заборонила брати позики в іноземній валюті
  Наступний матеріал
  Голова зовнішньої розвідки розповів, чому у Нігерії затримали літак АН-12
  Теги:
  Loading...