За попередніми підрахунками на виборах у Японії перемогла опозиція

  Опозиційна ліберально-демократична партія впевнено перемагає на виборах в Японії. Про це свідчать попередні результати підрахунку голосів.

  Лідер політичної сили - Сіндзо Абе - заявив, що після повернення в уряд відразу ж ухвалить пакет заходів для виходу з фінансової кризи. Ринок відреагував на ці новини зростанням акцій японських компаній та падінням курсу йєни. Опоненти Абе з провладної Демократичної партії втратили підтримку громадян після підняття податків, провалу економічних реформ та неефективного подолання наслідків минулорічного цунамі й землетрусу. Ліберал-демократи майже безперервно правили Японією впродовж півстоліття, до поразки у 2009-му. Шість років тому Сіндзо Абе вже обіймав посаду прем`єр-міністра.

  Сіндзо Абе, лідер Ліберально-демократичної партії Японії: "Нам потрібно достатьно мудрості, щоби наші політичні проблеми не впливали на економіку. Що ж до міжнародної ситуації, планую якнайшвидше відвідати Китай чи провести двосторонні переговори в Японії та покращити міждержавні відносини з Пекіном".

  Попередній матеріал
  Сирійська авіація бомбардувала місто Азаз - є постраждалі
  Наступний матеріал
  Казахстан потерпає від 40-градусних морозів
  Теги:
  Loading...