За минулу добу в Сирії загинуло 11 людей

  Щонайменше одинадцятеро людей - загинули за минулу добу у Сирії, ще понад два десятки - зазнали поранень. Про це повідомляють - правозахисники.

  За їхніми даними, збройні сутички сталися на півдні країни - між озброєними дезертирами та урядовими військами. Не припиняється кровопролиття і у місті Хомс, на заході країни. За інформацією тамтешніх активістів - військові провели черговий рейд проти опозиції. Є постраждалі і  серед мирних громадян. Нагадаємо, заворушення у Сирії не вщухають з березня минулого року. На масових демонстраціях люди вимагають відставки чинного президента Башара Асада. Влада жорстко придушує такі виступи. За даними ООН, кількість загиблих у сутичках з сирійськими військами - перевищила 5 тисяч людей. Вирішити конфлікт політичним шляхом - намагаються спостерігачі з Ліги Арабських Держав.

  Набіл Еларабі, генеральний секретар Ліги арабських Держав: "У Сирії працюють спостерігачі від нашої організації. Головна їхня мета - це вирішення сирійської кризи дипломатичними методами. Але цього неможливо досягти, допоки сирійська влада та опозиція не почнуть прямих перемов".

  Хамад Бін Джассем, міністр закордонних справ Катару: "Я закликаю уряд Сирії дослухатися до рішень держав Арабської Ліги, припинити у країні насильство і відпустити усіх політв`язнів".

  Попередній матеріал
  Україна запроваджує модель ЄС у контролі за безпечністю та якістю харчової продукції
  Наступний матеріал
  У суді над Мубараком заслухають сторону потерпілих
  Теги: