За 2 год. місія Кокса-Квасневського звітуватиме про підсумки роботи в Україні

  За дві години місія Кокса-Квасневського звітуватиме про підсумки роботи в Україні. Їх заслуховуватимуть на засіданні Конференції президентів Європарламенту.

   

  Зранку спостерігачі Брюсселя були ще в Україні - на позачерговому засіданні Ради, на якому депутати взагалі не голосували, бо спеціальна робоча група так і не винесла на розгляд жодного узгодженого законопроекту про лікування засуджених за кордоном. Після засідання Пет Кокс та Олександр Квасневський заявили: крайній термін для ухвалення усіх євроінтеграційних законів - 19-те листопада день проведення наступного засідання парламенту. Мовляв, для України шанс підписати Угоду про асоціацію у Вільнюсі ще не втрачений.

  Олександр Квасневський, представник місії Європарламенту: «19 ноября – это уже последний момент, в который можно сделать все, что необходимо. Мы ожидаем, что получится все так, как мы сегодня говорили с нашими партнерами. Понимаем, что все это политически очень сложно, но надеемся, что найдется достаточно доброй воли, чтобы найти консенсус, и чтобы все, кто хочет подписать ассоциацию с ЕС, сделают все для того, чтобы во вторник все необходимые законы были приняты Верховной Радой Украины».

  Попередній матеріал
  Сьогодні місія Кокса-Квасневського звітуватиме про підсумки роботи в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  Завтра робоча група у ВР збиреться на чергове засідання щодо лікування засуджених
  Теги:
  Loading...