5.ua

З Європи до України буде поставлятись високоточна зброя

  Європа зняла ембарго з поставок в Україну високоточної зброї. Про це заявив радник Президента Юрій Луценко, передає прес-служба політика.


  "Після введення ЄС і США нових санкцій щодо Росії, до чого багато українців ставляться скептично, одночасно знято ембарго на поставки в Україну зброї, у тому числі високоточної... Цей крок означає, що Європа визнає спільного ворога, яким є східноукраїнські терористи і російські найманці, які підривають спокій всієї Європи і всього світу", - зазначив він.

  При цьому Луценко відмовився відповідати на питання, про яку саме зброю йдеться.

  "По-перше, це таємна інформація, по-друге, конкретні заявки будуть Міністерство оборони і Міністерство внутрішніх справ та СБУ", - зазначив політик.

  За його словами, у Російської Федерації досі є шанс відкликати своїх найманців і військових з території України і це допоможе відновленню миру в регіоні.

  Нагадаємо, що минулої ночі українські бійці звузили кільце оточення російських терористів на Донбасі. Також повідомлялось, що у звільненому Слов'янську виявлено масове захоронення закатованих бойовиками людей.
  Попередній матеріал
  Поблизу аеропорту Донецька зранку поновилися бойові дії - міськрада
  Наступний матеріал
  За останню добу у Луганську загинули двоє мирних мешканців - міськрада
  Loading...