З розмахом до Різдва готуються у Мексиці

  З розмахом до Різдва готуються у Мексиці. Там створили - найбільше у світі різдвяне село з фігур, присвячених народженню Христа.

  Його розмістили перед головним стадіоном країни. Там встановили понад тисячу фігур у натуральну величину. Вони відтворюють сцени з Біблії.  Серед зображень - римляни, пророки, волхви, пастухи, верблюди та осли. І, звісно, ясла з Марією, Йосифом та новонародженим Ісусом. Деякі фіуги - інтерактивні. Коли до них - наближаються люди, зображення починають рухатися. Проект коштував - близько двох мільйонів доларів і будували його понад два місяці. Книга рекордів Гіннеса віздначила інсталяцію аж у двох номінаціях: за найбільше різдвяне село і найбільшу кількість різдвяних фігур.

  Адріан Лозано, організатор інсталяції: "Цьогоріч для побудови різдвяного села - нам знадобилася велика площа, аж 18 тисяч квадратних метрів. Там встановили понад тисячу фігур. Вони згруповані у шість десятків різдвяних сценок. Наша інсталяція показує усе, що відбувалося у Віфлеємі у ніч народження Іісуса".

  Попередній матеріал
  Від потужного паводку потерпає столиця Колумбії
  Наступний матеріал
  Іспанські пілоти погрожують масштабними страйками
  Теги: