З проханням скасувати санкції проти Кот-д'Івуару звернувся до ЄС Уаттара

  З проханням скасувати санкції проти Кот-д'Івуару звернувся до Євросоюзу визнаний міжнародною спільнотою президент Алассан Уаттара. Він заявив, що країна перебуває на межі гуманітарної кризи і потребує термінового відновлення економіки.

  Його загони контролюють найбільший порт Кот-д'Івуару - Сан-Педро, з якого можна експортувати какао. Продажі цього товару приносили значну частину доходів бюджету країни в минулому. Уаттара також заявив, що центральний банк найближчим часом відновить роботу своїх відділень, а армія доправить на ринки продукти. Тим часом на вулицях Абіджана досі тривають напружені бої. Невизнаний президент Лоран Гбагбо перебуває у своєму бункері, який охороняють лояльні до нього військові. 

  Алассан Уаттара, визнаний міжнародною спільнотою президент Кот-д'Івуару: "Я попросив Євросоюз дозволити експорт товарів з наших портів. Центральний банк країни має якнайшвидше відновити виплату зарплат. Лоран Гбагбо перебуває у своєму бункері. Його захищають найманці з важким озброєнням. Але наші загони повністю заблокували резиденцію".

  Попередній матеріал
  Міжнародний День ромів відзначають сьогодні у світі
  Наступний матеріал
  НАТО вибачився перед лівійськими повстанцями
  Теги:
  Loading...