З полону ФАРК визволено колишню кандидатку в президенти Колумбії

  У Колумбії звільнили найвідомішу заручницю Латинської Америки. Інгрід Бетанкур - колишню кандидатку на посаду президента Колумбії та громадянку Франції викрали під час виборчої кампанії шість років тому.
  Відтоді про її звільнення із партизанами-марксистами намагалися домовитися безліч політиків та представників різних країн. Усі переговори не принесли жодного результату. Зрештою вона опинилсь на свободі завдяки діям колумбійських спецслужб. Їхні агенти проникли до лав повстанців. Вони переконали охоронця, що заручників викликав на зустріч сам керівник революційного угруповання. Інгрід Бетанкур та ще чотирнадцятьох бранців посадили до гелікоптера й вивезли до найближчої військової бази. Зараз їх вже привезли до столиці Колумбії Боготи.

  Інгрід Бетанкур, колишня заручниця ФАРКу: "Дякую армії за цю операцію, дякую від імені усієї Колумбії. Цього ранку я прокинулася з молитвою, доручивши свою долю Богу. Ми сподівалися, що на волю вийде хоч хтось із нас... Також я вдячна засобам масової інформації, що пам`ятали про нас. Особливо - радіо, яке допомагало зв`язатися із рідними. Особлива подяка - Франції. Ця далека країна ніколи не забувала про мене, боролася за мою свободу, захищала і любила моїх дітей".
  Попередній матеріал
  Автобус із російськими туристами потрапив у ДТП в Туречинні
  Наступний матеріал
  Платіні приїхав з інспекцією в Україну
  Теги:
  Loading...