З останнім телезверненням до нації виступив Джордж Буш

  З останнім телезверненням до нації виступив президент Сполучених штатів Джордж Буш. У промові поки що чинний глава Білого дому підбив підсумки свого восьмирічного правління та побажав усього найкращого новообраному президенту.
  Буш розповів про важливість боротьби з тероризмом, започаткованої під час його першого президентського терміну. Не оминув увагою і глобальну фінансову кризу. За його словами, скрутні часи могли б стати ще важчими, якщо б уряд не вжив екстрених заходів. Також президент зізнався, що незадоволений деякими періодами свого правління. Зокрема, скандалом щодо катуваннь ув’язнених тюрми «Абу Грейб» та урядовими діями після урагану «Катрина». Джордж Буш залишить Білий дім через 4 дні – у день інавгурації Барака Обами.

  Джордж Буш, президент США: "Америка мусить зберегти свою моральність та чесність. Я часто говорив відверто про хороше та погане. Це не завжди було правильно. Але я вважаю, що люди повинні знати про все, що відбувається. Тут не може бути компромісу. Замовчування або брехня – це завжди погана стратегія".

  Попередній матеріал
  Болгарія попросила Грецію і Туреччину про допомогу у зв`язку з припиненням поставок газу
  Наступний матеріал
  Польща виступає за диверсифікацію джерел та шляхів постачання газу
  Теги: