фото tvrain

З наступного тижня G7 і ЄС посилять санкції проти Росії

  США планують запровадити нові санкції проти Росії вже в понеділок. До них приєднаються і країни Великої сімки – Німеччина, Велика Британія, Франція, Японія та Канада.


  Нові санкції передбачають збільшення списку осіб та компаній, на які поширюються обмеження. На них чекає заборона в'їзду та заморожування активів. Велика сімка вирішила покарати Росію за вторгнення в Україну. Спільне рішення ухвалили після телефонної конференції. Під заборони та обмеження потраплять особи, причетні до ескалації конфлікту в Україні. Якщо ж і це не допоможе, Велика сімка готова застосувати санкції проти цілих галузей російської економіки.

  Озвучити нові санкції наступного тижня планує і Євросоюз. На засіданні міністрів закордонних справ ЄС голосуватимуть за розширення списку покараних з 33 до 50 прізвищ.

  Наміри посилити тиск на Росію підтвердила канцлер Німеччини Ангела Меркель. Про це вона заявила у розмові з польським прем'єром Дональдом Туском. Ангела Меркель вважає, що Росія не докладає достатніх зусиль для реалізації Женевських угод та провокує посилення збройного протистояння у східній Україні.
  Попередній матеріал
  Турчинов: захоплення спостерігачів ОБСЄ санкціонувала Росія
  Наступний матеріал
  Ультиматум Кремлю щодо пояснення концентрації військ на кордоні України спливе о 16:00
  Теги:
  Loading...