З наступного року через кордон РФ можна буде тільки за закордонними паспортами

  З 1 січня 2015 року в'їзд до Росії буде здійснюватись виключно за закордонними паспортами для всіх громадян СНД за винятком держав, які входять в Митний союз і Єдиний економічний простір.
  Про це йдеться у повідомленні Міністерства закордонних справ РФ.

  У зовнішньополітичному відомстві РФ заявили, що така міра вводиться з метою запровадження єдиного порядку перетину державного кордону Російської Федерації, а також підвищення ефективності контролю за міграційними процесами.

  "Звертаємо увагу на те, що в'їзд і виїзд з Російської Федерації для громадян держав, з якими підписано міжурядову Угоду про взаємні безвізові поїздки від 30 листопада 2000 року, як і раніше не вимагає отримання віз і зберігає свій гранично ліберальний режим", - додали в МЗС. 

  Нагадаємо, на початку жовтня минулого року радник президента Росії Сергій Глазьєв заявляв, що "виходячи з логіки інтеграційного процесу" можливе введення візового режиму з Україною.

  Згодом глава МЗС РФ Сергій Лавров висловив думку, що громадянам двох країн їздити один до одного в гості потрібно за закордонними, а не внутрішніми паспортами.
  Попередній матеріал
  Перемовини трьох сторін будуть продовжені 27 червня - Кучма
  Наступний матеріал
  Влада готова до евакуації мирного населення із захоплених терористами міст - Шкіряк