З другої спроби обрали спікера в литовському Сеймі

  З другої спроби обрали спікера в литовському Сеймі. Депутати парламенту проголосували за кандидатуру Арунаса Валінскаса.
  Це популярний литовський телеведучий, який очолює партію Народного відродження - її вкраїні називають Партією Зірок. На жовтневих парламентських виборах ця політична сила несподівано пройшла у парламент. Голосування щодо кандидатури майбутнього спікера відбувалося двічі. З першої спроби парламентарії не підтримали його кандидатури, але вдруге за Валінскаса проголосували сімдесят дев`ять депутатів зі ста сорока одного. Спікер литовського сейму має найбільше повноважень після президента. В разі хвороби чи смерті лідера держави саме спікер виконуватиме його обов`язки до виборів нового президента.

  Арунас Валінскас, спікер литовського Сейму: "У мене багатий досвід спілкування з людьми  зрозумілою мовою. Немає великої різниці, спілкуюся я на телебаченні, чи в парламенті. Я вимагатиму від своїх колег по партії та коаліції того ж самого - спілкуватися мовою, зрозумілою для пересічних людей".
  Попередній матеріал
  Обмеження на в`їзд трудових мігрантів вводять у Італії
  Наступний матеріал
  Демонстрації на підтримку ув`язнених пройшли в Афінах
  Теги:
  Loading...