Ювілей євротунелю під Ла-Маншем

  Євротунелю під Ла-Маншем - 20 років. Ювілей не завадила відсвяткувати навіть негода у Франції та Англії. Урочистості провели у місті Кокель, з французької боку тунелю.

  У них взяли участь двоє робітників, які завершали свого часу будівництво підводного коридору. Тоді про їхнє спільне рукостискання по завершенню робіт писали усі ЗМІ світу. Ідея створити тунель виникла у французького інженера більше двох століть тому. Її схвалив сам імператор Наполеон. Будували коридор почали лише 1987-го.  Завершили за три роки. А перші потяги від Парижу до Лондону почали курсувати у 94-ому. Нині завдяки цьому туннелю доїхати з однієї європейської столиці до іншої можна усього за дві з половиною години.

  Жак Гуно, головний інженер Євротунелю: "Для всіх, хто мріяв про Євротонель, хто хотів побачити, як його нарешті побудують - 20 років його роботи це справжнє свято. Свято, яке дійсно  зігріває серця. Тунель відкрив такі можливості для міжнародного сполучення, про які ніхто до його будівництва і мріяти не міг".

  Попередній матеріал
  Опозиція Єгипту відмовилася брати участь у виборах
  Наступний матеріал
  Новорічна пісня "Щедрик" стала мультиком
  Теги: