upogau.org

Юристи-міжнародники запропонували Трампу стратегію США щодо України

  Вирішення конфлікту в Україні експерти вважають нагальним пріоритетом у закордонній політиці для Трампа

  Росія, США, Європа та Україна могли б спільно спланувати та створити пакет фінансової допомоги задля забезпечення економічного відновлення України. Такою є одна зі складових стратегії дій США щодо України, яку пропонують новообраному президенту Дональду Трампу юристи-міжнародники зі значним досвідом роботи в Україні: Джеффрі Берт, Джеймс Гітч, Пітер Петтібон та Томас Шиллінглоу, передає "Голос Америки".

  ​"Важко назвати нагальніший пріоритет у закордонній політиці для президента Трампа, ніж вирішення надзвичайно шкідливого та потенційно катастрофічного конфлікту в Україні", – зазначають автори статті. Вони пропонують "радикальну пропозицію з деескалації кризи в Україні, націлену на закладення підвалин програми примирення між США та Росією", яка складається із трьох кроків.

  Конкретна робота над "деталями" розробки цього пакету допомоги може дозволити учасникам процесу створити рамку вирішення складних політичних питань, які є серцевиною кризи:

  1. Захід та Росія мають "погодитись не погоджуватись" щодо статусу Криму на невизначений період часу.

  2. Сторони погоджуються на збереження статусу-кво Донбасу як частини України, забезпечивши дотримання режиму припинення вогню.

  3. Створення допомогового пакету для економічного відновлення України за участю Росії, США та ЄС. Кошти мають бути спрямовані на: відновлення інфраструктури; компенсації десяткам тисяч біженців та людям, які досі мешкають у зоні АТО, за завдані збитки та поранення. Вони переконані, що ініціатива створення такого пакету має походити від адміністрації Трампа і може послужити "сигналом Путіну".

  Як повідомляв 5.ua, за інформацією ЗМІ, Трамп назвав ім'я майбутнього держсекретаря США, який вважає РФ першим геополітичним ворогом.

  Попередній матеріал
  Гройсман – про Одещину: Запевняю, регіон буде під особливою увагою
  Наступний матеріал
  "Мертві душі": Загиблих на Донбасі бойовиків керівництво звільняє заднім числом – ІС

  Обама очікує, що Трамп зможе протистояти Росії

  Трамп назвав ім'я майбутнього держсекретаря США, який вважає РФ першим геополітичним ворогом – ЗМІ

  Сенатори США наполягають на підтримці України та готові до ймовірного супротиву Трампа

  Глава розвідки США заявив, що працюватиме до призначення на посаду Трампа

  Експерт: Україна є пріоритетом США – не слід очікувати від Трампа нічого поганого

  Інтерв'ю Дональда Трампа 25-річної давнини: я не хочу бути президентом, за синім птахом не женусь