Ємен
5.ua

ЮНІСЕФ: через загострення військового конфлікту, Ємен - на межі гуманітарної катастрофи

  Ємен стоїть на межі гуманітарної катастрофи через загострення військового конфлікту. Про це заявляють у дитячому фонді ООН ЮНІСЕФ.

  За даними фонду,  десятки тисяч людей залишилися без даху над головою, сотням тисяч загрожує голод та епідемії, понад 60 дітей загинули внаслідок протистоянь у Ємені за останні два тижні. Чимало з них брали участь у військових діях. Адже наймати на роботу неповнолітніх - поширена практика серед бойовиків. Надіслати до Ємену невідкладну допомогу уже пообіцяв Червоний Хрест.

  У другому найбільшому місті Ємена – Адені – черга  за водою. Десятки людей шикуються у черги і беруть по кілька контейнерів води, адже не знають, коли наступного разу надійде допомога. Також населенню бракує їжі і медикаментів, у багатьох районах - відсутнє енергопостачання.

  Тим часом військова коаліція, що воює із бойовиками-хуситами, намагається залучити якомога більше учасників до операції у Ємені, щоб якнайшвидше досягти миру. Так, Саудівська Аравія, що очолює коаліцію, - попросила допомоги у Пакистану.

  Військова операція у Ємені триває майже два тижні. Увесь цей час коаліція із понад десяти держав воює із бойовиками-хуситами, котрі взяли під контроль столицю і змусили виїхати з країни президента Ємену. За час протистояння в країні загинуло майже 500 осіб.

  Нонна Стефанова, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Між Японією та Південною Кореєю спалахнув міжнародний скандал через шкільні підручники
  Наступний матеріал
  У Мінсоцполітики повідомили про кількість переселенців із Донбасу і Криму

  Саудівська Аравія відновила бомбардування столиці Ємену

  Російський літак з Ємену евакуював 160 осіб, серед них і українці

  Ємен: Хусити захопили палац президента-втікача в Адені

  У Єменському МЗС у прихованих поставках зброї повстанцям-хуситам звинуватили Росію