5.ua

Євросоюз вивчає можливість направлення до України поліцейської місії

  Представники країн- членів ЄС обговорять питання про можливість відправки місії в рамках Європейської політики безпеки і оборони, в Україну.

  Про це повідомив високопоставлений європейський дипломат, - повідомляє ВВС.

  За словами дипломата, питання про відправку місії обговорюватиметься в понеділок, 12 травня, на засіданні Комітету з питань політики та безпеки, а також на Раді закордонних справ ЄС.
  "Було декілька запитів від української влади про допомогу у сфері проведення реформ в галузі безпеки , а також про допомогу у сфері реформування поліції і системи правосуддя", - зазначив співрозмовник.

  Він нагадав, що раніше міністри закордонних справ вже піднімали питання про можливе направлення місії ЄС в Україну, і підкреслив, що на засіданні Комітету з питань політики та безпеки обговорюватиметься попередній звіт про те, на скільки така місія можлива, які можуть бути її завдання і склад.
  "Але поки ще дуже рано говорити про які б то не було деталях", - додав дипломат.

  Натомість він зазначив, що місія ЄС могла б складатися з представників поліції та судової системи з метою допомоги у проведенні реформ в цих галузях суспільного життя.
  "НАТО вивчає можливість допомоги в тому, що вони називають реформами у сфері безпеки, ми зі свого боку вивчаємо те, як можна найкращим чином доповнити ці зусилля", - сказав співрозмовник.
  Попередній матеріал
  Турчинову в цілому сподобалось, як Україна відсвяткувала День перемоги
  Наступний матеріал
  У місті-супутнику ЧАЕС євромайданівцю спалили машину
  Теги:
  Loading...