Фото presstv.ir

Євросоюз вводить санкції ще проти 11 людей через події в Україні

  Постійні представники ЄС на плановому засіданні Комітету Євросоюзу, яке відбулося напередодні ввечері, погодили рішення про запровадження санкцій ще проти 11 фізичних осіб через події в Україні.

  Як повідомляє Associated Press з посиланням на дипломатичне джерело, рішення про замороження активів і заборону на в'їзд на територію Євросоюзу може набути чинності в суботу, 12 липня.

  Імена фігурантів санаційного списку стануть відомі тільки після публікації рішення комітету в офіційному журналі ЄС в суботу.

  Як зазначає Reuters з посиланням на своє джерело, список буде розширено переважно за рахунок українських сепаратистів, і в ньому може бути також кілька громадян Росії.

  Попри неодноразові погрози, ЄС не поспішає запроваджувати третій етап санкцій проти Росії, який має торкнутися секторів економіки. Однак дипломати запевняють, що це питання з порядку денного не знімається.

  Зараз у санкційному списку ЄС знаходяться понад 60 українських та російських чиновників, а також кілька лідерів бойовиків, які діють на Сході України.

  Попередній матеріал
  Терористи звільнили з полону радника Тарути
  Наступний матеріал
  Силовики розмінували територію між Ізюмом і Слов'янськом
  Теги:
  Loading...