Фото topglobus.ru

Євросоюз ввів надзвичайні заходи підтримки виробників, що постраждали від російського ембарго

  Єврокомісія оголосила про введення надзвичайних заходів для підтримки місцевих виробників овочів та фруктів, які швидко псуються у зв‘язку з обмеженням експорту до Росії.


  Як повідомляється на сайті ЄК, Єврокомісія виділила 125 млн євро на підтримку виробників, що постраждали від російського ембарго.

  "Ці заходи діятимуть до кінця листопада", - зазначив офіційний представник ЄК Роджер Уейт у понеділок на брифінгу в Брюсселі.

  Нагадаємо, 7 серпня уряд Росії опублікував список продуктів, які заборонили ввозити в країну. Під удар потрапили товари з США, Євросоюзу, Канади, Австралії та Норвегії.

  Того ж дня прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив про можливе введення захисних заходів в ряді галузей промисловості.

  Як повідомляють російські ЗМІ, уряд РФ уже підготував новий список санкцій проти США та ЄС, який введе у дію, якщо будуть посилені заходи проти Росії. Росія готова частково або повністю заборонить імпорт "з недружніх країн" деяких промислових товарів, зокрема, автомобілів та медичних засобів.
  Попередній матеріал
  У Кіровограді поховали трьох спецпризначенців, що загинули в АТО
  Наступний матеріал
  Британські податківці допоможуть українцям створити Службу фінрозслідувань
  Loading...