Євросоюз може надати Греції нову фінансову допомогу

  Це - ще один результат попередніх домовленостей на брюсельському саміті.

  Деталі угоди, а також суму обговорять на початку липня - коли грецький парламент затвердить антикризовий бюджет. За попередніми даними допомога становитиме не менше ста мільярдів євро - на додаток до уже наданих ста десяти мільярдів. Також лідери ЄС домовилися створити постійний фонд невідкладної допомоги країнам Єврозони. Він діятиме із червня 2013-го року.

  Георгіос Папандреу, прем`єр-міністр Греції: "Насамперед ми маємо велике почуття відповідальності перед грецьким народом і продовжуємо йти цим нелегким шляхом. Але скажу вам - це значно краще, аніж альтернатива - дефолт. Наші кроки є гарантією, що ми виконуємо свої обіцянки. Дуже сподіваюся, що це розуміє грецький парламент".

  Ангела Меркель, генеральнй канцлер Німеччини: "Я впевнена, що прем`єр-міністр Греції використовує увесь свій політичний вплив, щоби парламент таки ухвалив антикризовий бюджет. І хочу наголосити, для стабільності греції необхідно, щоб за нього проголосувала і опозиція - так, як це сталося в Ірландії і Португалії".

  Попередній матеріал
  Перший handmade фестиваль у Вінниці [відео]
  Наступний матеріал
  Межигір`я показали лише обраним журналістам
  Теги: