Євросоюз 17 листопада повернеться до питання санкцій проти Росії

  Глави МЗС 28 країн Європейського Союзу розглянуть 17 листопада ситуацію з санкціями щодо Російської Федерації. Про це заявила верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки Федеріка Могеріні.


  За її словами, моніторинг ситуації з санкціями буде продовжений. Могеріні зазначила, що сьогодні головним питанням є "пошук рішення" для мирного врегулювання конфлікту в Донбасі.

  Нагадаємо, раніше канцлер ФРН Ангела Меркель заявила, що в даний час, передусім, у зв'язку з останніми подіями в Україні, немає підстав для скасування санкцій проти Росії. Меркель зазначила, що Москва повинна посилити тиск на терористів, але поки діє не так, як від неї очікують. "Вибори", проведені 2 листопада в терористичних "ДНР" і "ЛНР", глава уряду ФРН назвала незаконними. Водночас канцлер підкреслила, що уряд Німеччини, як і раніше, наполягає на дипломатичному врегулюванні української кризи.

  Раніше Євросоюз і США розкритикували Росію за підтримку "виборів", проведені проросійськими бандитами на сході України, і пригрозили Москві новими санкціями.
  Попередній матеріал
  Прокуратура обшукала житло екс-гендиректора "Укрспецекспорту"
  Наступний матеріал
  У РНБО розпововіли, що та кому возять путінські "гуманітарні конвої"