Європу не полишає спека

  Європу не полишає спека. Найгарячіше в Італії, Греції, Хорватії та Сербії. Там подекуди температура сягає сорока градусів. Люди частіше звертаються до лікарень і скаржаться на самопочуття. Є випадки теплових ударів. Європейці рятуються від спеки біля водойм і фонтанів з морозивом та прохолодними напоями.

  У Сербії так пече, що не витримують дороги - плавиться асфальт. Температура вже тиждень тримається на позначці 37 градусів. Людей закликають за можливості не перебувати довго на сонці і пити побільше води. До лікарень звертаються вдвічі більше людей, здебільшого, скаржаться на проблеми з сердцем і високий тиск. 

  Лікар: "Щодня ми отримуємо безліч викликів. Лише зранку швидка об`їхала десять адрес. Найтяжче людям із пролемами серця і тим, хто страждає на гіпертонію".

  Від спеки рятуються, хто чим. Найдієвіші рецепти від сербів - обливатися у фонтанах, пити воду і брати з собою парасольку.

  Житель Сербії: "Я особливо не переймаюся. П`ю багато води і ховаюся у затінку".

  Жителька Сербії: "Ми з друзями їздимо на пляж. Біля води легше у спеку. А ще лікарі кажуть треба пити багато рідини".

  У столичному зоопарку до режиму дня тварин вже кілька днів поспіль включили прохолодний душ. Особливо радіють таким процедурам слони та білі ведмеді. А до басейнів  тюленів додають лід. Адже температура води має бути не вищою за сімнадцять градусів. Прогнози синоптиків поки що не втішні - жара триматиметься ще близько тижня. 

  Ганна Ільїних, "5 канал"  

  Попередній матеріал
  Суддя Кірєєв заборонив трансляцію та зйомку у справі Тимошенко
  Наступний матеріал
  Пентагон став жертвою потужної кібератаки
  Теги: