Європейську економіку лихоманить не менш за американську

  Європейську економіку лихоманить не менш за американську. Через скруту виробникам доводиться знижувати ціни - щоби продати бодай частину свого товару.
  Так, в Іспанії, один із забудовників мало не задарма роздає житло. Дві тисячі дешевих квартир дістануться першим, хто займе чергу. А завдяки такій рекламі підприємець навіть примудрився ажіотаж підняти навколо своїх квартир - молоді люди чергу займають до офісу з продажів.  Претендентів на пільгове житло - уже назбиралося понад три тисячі. Вони буквально живуть у кілометровій черзі - не полишаючи наметів навколо будівельного майданчику.

  Економити європейцям доводиться не лише на нерухомості. Цьогоріч досить скромними будуть і подарунки на Різдво. За прогнозами, середня британська родина витратить на сувеніри 400 фунтів - на три відслтки менше, ніж торік. Цифра начебто невелика, утім спільними зусиллями британці залишать у крамницях близько десяти мільярдів фунтів стерлінгів. Від цієї суми й кілька відсотків - то значні кошти. При цьому - більше покупок робитимуть через інтернет - так дешевше!
  Попередній матеріал
  Американські ринки продовжують сповзати
  Наступний матеріал
  Тисячі ґеїв мітингували у Нью-Йорку
  Теги:
  Loading...