Європейська комісія вітає намір Великої Британії залишатися в складі ЄС

  Європейська комісія - вітає намір Великої Британії залишатися в складі Євросоюзу. Так речниця Єврокомісії прокоментувала виступ британського прем`єра.

  Водночас Піа Хансен зазначила - Лондон має повне право пропонувати шляхи пошуку місця Великої Британії в Євросоюзі. Німецький канцлер Ангела Меркель - також закликала Лондон не виходити з євросоюзу та шукати компроміс у складних питаннях. Нагадаємо, у своїй сьогоднішній промові прем`єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон заявив, що його країна та Євросоюз - мають переглянути умови перебування Великої Британії у складі організації через низку суперечливих моментів. Чи залишатися Великій Британії у Євросоюзі - має вирішити референдум, переконаний Кемерон. Плебісцит може відбутися у 2017-му році за умови, що консерватори - переможуть на найближчих виборах.

  Девід Кемерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Настав час для британців висловити свою думку. Ми маємо впорядкувати відносини між Великою Британією та Європою. Після того, як буде створено новий договір про співпрацю, ми проведемо референдум з дуже простим вибором: так або ні".

  Попередній матеріал
  Допомога у перевезенні міжнародних військ до Малі може зашкодити позиції ООН у регіоні
  Наступний матеріал
  Перший робочий день на Світовому Економічному форумі у Давосі [відео]
  Теги:
  Loading...