Європарламент розгляне резолюцію щодо України

  Європарламент цього тижня може розглянути резолюцію щодо України. Її розгляд, який мав відбутися у жовтні, перенесли на листопад.

  Принаймні  на цьому наполягатиме європейська народна партія - про це сьогдні журналістам повідомив віце-президент групи ЄНП Гуннар Хьокмарк. Він очолює делегацію європарламетарів, що сьогодні прибула до Києва. За словами Хьокмарка, народна партія має принципову позицію, щоб  резолюція щодо України  була розглянута та ухвалена до саміту "Україна - ЄС". Він має відбутися 22 листопада. Гуннар Хекмарк зазначив, що у своїй заяві Європарламент відзначить перешкоди перед Україною на шляху реформ і висловить занепокоєння з приводу деяких подій в країні.

  Гуннар Хьокмарк  віце-президент групи ЄНП в Європарламенті: "Європейська народна партія  розчарована місцевими виборами в Україні. Європейський союз стурбований тим, що місцеві вибори, які пройшли в Україні, не повністю відповідали міжнародним демократичним стандартам. Але хочу зазаначити, що  резолюція Європарламенту матиме конструктивний характер, і мета її - заохотити України на шляху реформування і становлення, як європейської держави".

  Попередній матеріал
  Новий сексуальний скандал довкола Берлусконі
  Наступний матеріал
  Число жертв вулкана в Індонезії сягнуло 130 осіб
  Теги: