5.ua

Європарламент провів дебати під назвою "Вторгнення Росії до України"

  Депутати Європарламенту поділяють підтримку України Єврокомісією. На сьогоднішніх дебатах під назвою "Вторгнення Росії до України", вони одноголосно засудили і кримський референдум, і введення російських військ.

  Заради зупинення конфлікту депутати готові запровадити санкції проти Росії, навіть коштом економічних збитків для себе. Новий уряд України у Європарламенті вважають легітимним і погоджуються з тим, що звинувачення Москви в утисках національних меншин – безпідставні. Щоби переконатися в цьому остаточно представник України у Страсбурзі Петро Порошенко запросив до України незалежних спостерігачів.

  Петро Порошенко, співголова комітету парламентського співробітництва Україна-ЄС: "Українська держава має бажання і можливості захищати права усіх меншин. І щоби довести це, ми готові прийняти будь-яку спостережну місію у будь-якому регіоні України – щоби показати, що жодна меншина не є у небезпеці, окрім як у Криму. Бо тільки там на вулицях ходять озброєні люди, лише там є агресія проти українців і кримських татар, проти журналістів, проти дипломатів, проти військових..."

  Попередній матеріал
  Білорусь просить російських військових захистити її від НАТО
  Наступний матеріал
  Українське посольство показало москвичам портрети всіх загиблих на Майдані
  Теги:
  Loading...