Європа потерпає від спеки

  Перший температурний рекорд липня зафіксували у Москві. Напередодні повітря у російській столиці прогрілося до +34-х градусів. Востаннє до такої позначки термометр наближався у 1951-му році. Через небувалу спеку - потерпають люди, транспорт та - електромережа міста. У п`ятницю не витримали перегріву чотири трансформаторні підстанції.

  Цього літа московська погода - нагадує італійську чи балканську. Ті самі плюс 30 у затінку, та й способи порятунку від спеки - ті ж, що й у решті Європи. Кондиціонери, парасольки та - фонтани. У центрі Москви - навіть у будні - не прошвтохнутися біля води.

  Шукають порятунку у фонтанах і - в Італії. У Римі - плюс 35. На площі Іспанії - дівчата в бікіні. Імпровізований пляж облаштувався і в центрі Мілана.

  Італійська влада оптимізму туристів не поділяє. У 18-ти містах - оголошено стан підвищеної готовності. Адже подекуди температура перещила 40 градусів, а на вихідні обіцяють - ще більше. Спекотно буде і на півдні Європи, на Балканах, і на Півночі, в країнах Балтії.

  Попередній матеріал
  Нові сутички наркоторговців та поліції у Мексиці - 12 загиблих
  Наступний матеріал
  В Аргентині 0 градусів за цельсієм й сніг
  Теги: