Європа потерпає від негоди [репортаж, відео]

  Від негоди потерпає Європа. 2 людини загинули в автомобільних аваріях через замети на дорогах у Німеччині. 19-ро - зазнали поранень. По всій країні скасовують та відкладають рейси в аеропортах. У Великій Британії з перебоями курсують потяги, складно проїхати автомагістралями. Через потужні снігопади закрили понад 2 тисячі шкіл.

  Чотириста п`ятдесят рейсів скасували в німецьких аеропортах. Тисячі пасажирів чекають у залах летовищ, коли їхнім літакам дозволять злетіти. В країні також порушений рух автобанами. На дорогах зафіксували двісті п`ятдесят аварій. Уряд радить не подорожувати країною - на автомагістралях численні замети та ожеледиця.

  Від найпотужнішої заметілі за останні чверть століття потерпає Північна Ірландія. Товщина снігового покриву сягнула шістдесяти сантиметрів. Не працює аеропорт у Белфасті. На летовищах Абердіна, Бірмінгема та Лутона скасовують десятки рейсів. Зі значними запізненнями по всій Великій Британії курсують потяги.

  Багато британців перед Різдвом відвідують родичів та купують подарунки. Це створює додаткові труднощі для транспортних служб. Кількість дорожніх аварій в Об`єднаному королівстві зросла вдвічі. Не відбудуться і заплановані на вихідні спортивні змагання - кінні перегони й футбольні матчі. Протягом доби синоптики прогнозують посилення снігопадів по всій території Великої Британії.

  Олександр Войтко, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  В Україну повернулася частина моряків з затонулого судна Adriatic
  Наступний матеріал
  Арештовано міністра Уряду Тимошенко
  Теги: