Європа потерпає від лісових пожеж, Азія - від повеней

  Європа потерпає від лісових пожеж, Азія - від маштабних повеней. Природні катаклізми не дають перепочинку рятувальникам, які називають це літо найгіршим, принаймні, за останнє десятиліття.

  Балканські країни потерпають від лісових пожеж. Аномальна спека та бездощів`я спричинили численні займання. Зокрема, у Сербії вигоріло понад чотири тисячі гектарів лісу. У Хорватії до боротьби із полум’ям долучилася регулярна армія. Утім, на заваді вогнеборцям стали потужні вітри.

  Мілвол Таслак, голова пожежного відділку: "Натепер полум’я досі не локалізовано. Пожежа масштабна, ми долучили усю техніку в регіоні. Зокрема три літаки та два гелікоптери. Усі сили кинули на боротьбу зі стихією".

  В Іспанії через лісові пожежі поблизу Мадрида довелося евакуювати понад дві тисячі людей. Водночас, у різних місцях сталося шість займань - це свідчить про підпал. Подекуди вогонь фіксували на відстані 100 метрів від житлових будинків. Загалом, цього літа у країні сталося понад дванадцять тисяч загорянь - це утричі більше, ніж торік.

  Потерпілий: "Пожежа сталася одночасно у нас і у сусідньому місті. Дивне співпадіння".

  Північна Корея ще не встигла оговтатися від паводків, як на неї насунувся тайфун "Болавен". З місцевих телеканалів лунають повідомлення про буревії та потужні зливи на півдні країни. Кілька тижнів тому висока вода там забрала життя двох сотень людей, а держава була змушена просити продуктової допомоги в ООН.

  Дмитро Яковенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Хокейний клуб "Білий барс" у новому сезоні переїде до Білої Церкви
  Наступний матеріал
  Ураган "Ісаак" досягнув узбережжя штату Луїзіана
  Теги: