Єврокомісія готується до остаточного підписання Угоди про асоціацію з Україною

  Європейська комісія готується до остаточного підписання з Україною Угоди про асоціацію і підтверджує намір продовжувати двосторонні консультації з Росією щодо можливих наслідків від створення між Києвом та Брюсселем зони вільної торгівлі. Про це пише УНІАН з посиланням на представника ЄК.


  "Процес підготовки угоди до підписання, щоб воно відбулося якомога скоріше, найпізніше у червні, триває. Якщо говорити про формат підписання, то він буде таким же, яким було підписання політичної частини, тобто за участю президентів Європейської комісії, Ради ЄС разом з державами-членами", - розповів співрозмовник.

  Коментуючи інавгураційний виступ президента України в частині необхідності визнати прагнення Києва набути членства в ЄС, представник Єврокомісії нагадав, що ще у березневих висновках Ради ЄС було констатовано, що підписання Угоди про асоціацію не є кінцевою метою у відносинах Києва та Брюсселя.

  Відповідаючи на запитання щодо перебігу обговорення між Брюсселем та Москвою можливих наслідків в економічному аспекті від створення між Україною та ЄС зони вільної торгівлі, представник ЄК повідомив, що сторони мали один раунд двосторонніх консультацій робочих груп, заснованих самітом Росія-ЄС, в березні.

  "Ми готові продовжувати ці консультації в разі потреби", - сказав він.

  Водночас, міністр закордонних справ Франції Лоран Фабіус заявляв, що в Європейському Союзі ще не готові до членства України.
  Попередній матеріал
  Квартиру лідера українського товариства Криму опечатано в Бахчисараї
  Наступний матеріал
  Тимчук заявляє про новий осередок терористів у Сніжному