Єврокомісія готує санкції проти мобільних операторів ЄС

  Оператори мобільного зв`язку не виконали вимог Єврокомісії та не знизили ціни на спілкування мобильними телефонами поза межами рідної країни. Подорожуючи Старим Світом європейцю не потрібна віза, а от на зв`язок він має сплачувати у п`ять разів більше грошей, аніж удома, у рідній країні.
  То ж тепер офіційний Брюсель розпочинає готувати каральні заходи для боротьби за зменьшення цін на зв`язок. Зараз вартість, наприклад, СМС-повідомлення у країнах Євросоюзу коливається від п`яти до десяти євроцентів, але при перетині кордону в межах європейської спільноти ціна зростає до майже тридцяти центів. У вересні минулого року європейські мобільні оператори вже були змушені на 60 відсотків знизити тарифи. А нині від них вимагають подальших кроків - Єврокомісія переконана, що ціни досі завищені. Проте мобільні оператори невдоволенні втручанням у їхню цінову політику і називають це втручання необґрунтованим. 

  Вів`єн Редінг, комісар ЄС з телекомунікацій: "Ціни на текстові повідомлення занадто великі. Така ситуація не властива Європі. Перебуваючи в іншій країні, європеєць не повинен замислюватися над кількістю грошей, які він витрачає на спілкування з рідними".

  Том Філіпс, голова асоціацій мобільних операторів: "Галузь мобільного зв`язку дуже конкурентноспроможна. Ціни зменшуються, користувачі мобільних задоволені. Тому, я вважаю, що зараз недоречно Брюсселю втручатися у роздрібні ціни".
  Попередній матеріал
  Сигналу про порятунок "SOS" - виповнилося 100 років
  Наступний матеріал
  Проблеми з ICQ були викликані боротьбою за монополізацію ринку,- фахівці
  Теги:
  Loading...