ЄС зробить більш суворими правила глибоководного буріння

  Європейський Союз зробить більш суворими правила глибоководного буріння нафтових свердловин. Про це домовилися чиновники на зустрічі єврокомісарів з енергетики та охорони навколишнього середовища в Брюсселі. Відбувалося засідання під акомпанемент протестної акції екологів.
  Чиновники погодилися, що в ЄС найближчим часом необхідно запровадити сувору й детально прописану політику безпеки у цій галузі. Також на зустрічі виступили за вдосконалення законів із захисту довкілля. Єврокомісар з енергетики - Ґюнтер Еттінґер заявив, що всі країни ЄС мають запровадити мораторій на глибоководне буріння до з`ясування причин вибуху на свердловині в Сполучених Штатах. Його колега, який відповідає за захист довкілля в Євросоюзі, закликав продумати нові шляхи фінансування рятувальних робіт.

  Янеш Поточнік, єврокомісар із захисту навколишнього середовища: "Ми повинні розробити механізм оплати рятувальної операції на той випадок, коли компанія, яка буде винна в інциденті, не матиме достатніх коштів. Наша комісія вже намагалася ввести нові інструменти фінансової компенсації збитків, завданих навколишньому середовищу. Тоді вони були відхилені. Сподіваюся, що останнім часом думка щодо безпечності глибоководного буріння змінилася".

  Попередній матеріал
  Бритіш Петроліум вдалося зупинити витік основного об`єму нафти
  Наступний матеріал
  Міліція винуватить ВР у зростанні кількості кримінальних злочинів
  Теги: