ЄС знову закликає Росію вивести війська з України

  Вивести усі війська, техніку та найманців з Донбасу закликала Росію Федеріка Могеріні. Про це верховний представник ЄС із зовнішньої політики заявила на початку роботи саміту міністрів закордонних справ ОБСЄ у Базелі.


  За словами Могеріні, будь-яке рішення для розв'язання ситуації на Донбасі має базуватися на повазі до суверенітету та територіальної цілісності України.

  Нинішня зустріч міністрів країн-членів ОБСЄ триватиме 2 дні. У переговорах беруть участь Сергій Лавров та Павло Клімкін. За словами чільника вітчизняного Міністерства закордонних справ, українська сторона від самого початку була віддана миру та мирному плану президента, а відтак і Мінській угоді.

  Павло Клімкін пояснив: "Чого ми потребуємо – це не просто гібридне перемир'я, яке витікає з гібридної війни. Нам потрібне справжнє двостороннє припинення вогню. Ми маємо припинити страждання людей на Сході, ми маємо звільнити заручників, адже досі не звільнено до півтисячі заручників, які живуть у страшних і нелюдських умовах, бо сьогодні в Донецьку 15-градусний мороз".

  "Сьогодні і завтра ми сподіваємося просунутися в імплементації Мінського протоколу, надаючи звідси потужний політичний сигнал, що саме він є базою для угоди. І якщо Росія покаже зацікавленість у цілковитому впровадженні Мінського протоколу – це буде чудовим результатом", – вважає Федеріка Могеріні.

  Попередній матеріал
  У Крим зайшов дивізіон "Іскандерів" - Генштаб
  Наступний матеріал
  На Донеччині затримали озброєного терориста