ЄС засуджує застосування сили української владою

  Євросоюз одностайно засуджує застосування сили проти мирних мітингарів в Україні. І покладає головну відповідальність за припинення кровопролиття - на владу.

  Про таке заявляють голови МЗС європейських країн, що нині зібралися у Брюсселі на екстрене засідання щодо України. Головна його мета - знайти шляхи примирення. Щодо методів, політики у відкриту говорять про санкції проти винуватців насильства. Які саме - стане відомо цього вечора. Троє учасників зустрічі - голови МЗС Польщі, Франції та Німеччини - летять до Брюсселя просто з Києва. Вранці вони зустрілися з представниками опозиції та президентом.

  Карл Більд, міністр закордонних справ Швеції: «Це надзвичайно серйозна для Європи ситуація. І нині вона розвивається у навіть гіршому ніж раніше напрямку».

  Вільям Гейг, міністр закордонних справ Великобританії: «Останні події в Києві вкрай неприйнятні.  Дозволяючи такому відбуватися, український уряд протиставляє себе всім розумним силам по всьому світу. Неправильно називати протестувальників терористами. Чимало з них просто шукають кращого майбутнього для своєї країни. Ми обговорюватимемо санкції та заходи проти відповідальних за кровопролиття. Всі сторони мають відмовитися від насильства. Але, як і вбудь-якій нормальній країні, саме уряд має йти попереду, вести свій народ. Українська ж влада, станом на зараз, зазнає у цьому невдачі».

  Попередній матеріал
  До Лікарні швидкої допомоги продовжують звозити поранених
  Наступний матеріал
  На Черкащині люди зупинили 8 автобусів з тітушками
  Теги:
  Loading...