5.ua

ЄС виявився не готовим посилювати санкції проти Росії

  Євросоюз не готовий до негайних санкцій проти Росії. Таке рішення у Брюсселі ухвалили провідні дипломати країн-членів ЄС.


  Причина затримки впровадження проти Кремля санкцій третього рівня – брак розуміння подій в Україні. Дипломати зібралися у столиці Бельгії після того, як минулої п'ятниці лідери ЄС попередили Москву про готовність до запровадження суворих обмежень щодо Росії, якщо мирні переговори не принесуть результатів. Наразі у переліку тих, хто підпадає під санкції, є близько шістдесяти громадян Росії та України, яких покарали за причетність до анексії Криму.

  Агенція Reuters цитує джерела, які стверджують, що в ЄС інтенсивно розробляють суворі заходи щодо Росії – якрозширення списку осіб, які підпадають під санкції, так і далекосяжні економічні обмеження.Запровадження останніх – прерогативалідерів країн Євросоюзу, які зустрінуться цього місяця.

  Нагадаємо, сьогодні рада послів країн-членів ЄС мала оцінити зусилля Росії щодо виконання мирного плану Петра Порошенка, та у разі невиконання Кремлем озвучених у Брюсселі вимог - посилити санкції проти агресора.
  Попередній матеріал
  У Донецьку терористи викрали чоловіка
  Наступний матеріал
  Терористи змушують викраденого журналіста рити окопи - ЗМІ
  Loading...