ЄС унеможливить отримання прибутків режимом Каддафі

  Європейський союз готується до запровадження нових санкцій проти режиму Каддафі. Про це заявив голова Європейської Ради - Герман ван Ромпей. ЄС, зокрема, унеможливить отримання прибутків режимом Каддафі від торгівлі газом та нафтою.

  Генеральний секретар ООН на засіданні Ради Безпеки заявив, що Лівія не дотримується ухвалених резолюцій. Йдеться про документи, які передбачають негайне припинення вогню і встановлення безпольотної зони над Лівією. Якщо ситуація не зміниться, Рада Безпеки ООН може запровадити додаткові жорсткі заходи, нагадав Пан Гі Мун. Він також зазначив, що Муаммара Каддафі особисто про це попередив спецпосланець ООН у Лівії. Рада Безпеки ООН зібралася заслухати звіт Генерального Секретаря про візит у Північну Африку, зокрема - у Єгипет і Туніс.

  Пан Гі Мун, генеральний секретар ООН: "Ми неодноразово зверталися до лівійської влади з вимогою припинити вогонь, але уряд країни так і не відреагував на неї. Триполі не виконує резолюції ООН. Ми маємо серйозні підстави вважати, що в Лівії порушуються невід`ємні права людини. Тож міжнародна спільнота повинна захистити мирних мешканців".

  Попередній матеріал
  Опромінення виявила китайська влада у 2 громадян Японії, які прибули до країни
  Наступний матеріал
  Нових авіаударів завдали війська міжнародної коаліції по позиціях лівійської армії
  Теги: