goloskarpat.info

ЄС та США будуть посилювати санкції проти сепаратистів

  ЄС і США посилюватимуть заходи проти сепаратистів, координуючи запровадження санкцій, та закликають Росію вивести війська зі східної України і забезпечити безпеку кордону.


  Про це йдеться у спільній заяві, ухваленій за результатами Ради ЄС-США з енергетичних питань, яка відбулася сьогодні у Брюсселі, пише УНІАН.

  "Оцінюючи нинішню ситуацію, ми зійшлися на думці про необхідність координувати застосування відповідних режимів санкцій, посилюючи заходи проти сепаратистів, а також щодо політики невизнання, пов'язаної з незаконною анексією Криму", - сказано в заяві.

  Крім того, Рада підтвердила, що мають поважатися територіальна цілісність, незалежність і суверенітет України, і підкреслила "свою рішучість допомогти припинити конфлікт в східній Україні та порушення прав населення, що постраждало".

  Рада закликала всі сторони "повною мірою швидко і без подальшого зволікання виконувати Мінські домовленості і підкреслила в цьому контексті відповідальність Російської Федерації".

  "Рада, зокрема, закликає дотримуватися режиму припинення вогню, виведення всіх незаконних та іноземних військ, найманців і військової техніки, а також забезпечити безпеку українсько-російського кордону під постійним спостереженням ОБСЄ", - наголосили в заяві.
  Попередній матеріал
  70 активістів у балаклавах пройшли ходою до Будинку уряду
  Наступний матеріал
  Поліція Пакистану розігнала сліпих демонстрантів