seo-top-news.com.ua

ЄС робить "замало і запізно" щодо ситуації в Україні - МЗС Литви

  Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс вважає, що Європейський Союз "робить замало і запізно", "стає частиною проблеми замість того, що бути частиною її вирішення" у зв'язку зі ситуацією в Україні і через падіння борту МН17.


  Про це він сказав у Брюсселі напередодні засідання Ради ЄС на рівні міністрів закордонних справ, пише УНІАН.

  "Я вірю, що ми повинні терміново діяти. Іноді через нашу бездіяльність ми стаємо частиною проблеми. Ми можемо бути частиною рішення. Ми можемо впливати. Але ми цього не робимо. Так само це стосується Росії. Замість того, щоб використати вплив на ці озброєні групи, покласти край вогню, покласти край вбивствам населення, вони постачають зброю. Це не новина, що вони отримують танки, важке озброєння. І катастрофа може статися. На жаль, це сталося з таким жахливими наслідками. Ми повинні змінити наші думки. Ми робимо замало і запізно. Ми повинні координувати всіх гравців. Але ми розділені через економічні інтереси", - наголосив Лінкявічюс.

  Говорячи про можливі санкції, він зазначив, що друга фаза санкцій "ще не вичерпана".

  "Ми повинні наблизитися до кола тих, хто ухвалює рішення. Наша бездіяльність також є частиною проблеми... Я не знаю, що ще може статися, щоб ми зрозуміли, з ким ми маємо справу", - підкреслив глава МЗС Литви.

  Також він вважає за необхідне надати статус терористів так званим "народним республікам" Луганська та Донецька.

  "З нашої точки зору, прийшов час надати статус терористичних організацій так званим "республікам" Луганська та Донецька. Також прийшов час ввести ембарго на озброєння. Нам відомо, хто стоїть за терористами. Вони звинувачують інших, а не покладають відповідальність на себе, поширюючи брехню. Ми повинні серйозно взяти до уваги не тільки збройні дії, але й пропаганду", - наголосив міністр.
  Попередній матеріал
  Сили АТО взяли Сєвєродонецьк
  Наступний матеріал
  Євросоюз розширив санкції проти Сирії
  Теги:
  Loading...