ЄС підтримує перехідний уряд у Киргизстані

  Євросоюз підтримує перехідний уряд у Киргизстані - заявили чільники МЗС Німеччини і Франції. Вони особисто приїхали до киргизького міст Ош з офіційним візитом. Дипломати закликали створити міжнародну комісію, яка з"'сує причини червневих міжетнічних сутичок. Влада Киргизстану поки що погодилася лише на введення у регіон поліцейських сил від ОБСЄ.

  У супроводі важкоозброєних охоронців міністри закордонних справ Німеччини та Франції відвідали райони міжетнічного конфлікту на півдні Киргизстану. Вони ознайомилися зі станом справ у країні та заходами, які вживає влада для покращення ситуації. 

  Тим часом президент Киргизстану перехідного періоду Роза Отунбаєва провела перше засідання нового уряду. На ньому обговорювали можливі способи залагодження конфліктів на півдні країни та участь у цьому процесі міжнародних організацій.

  Політичну ситуацію в Киргизстані має покращити нова Конституція. Її підтримали більше дев`яноста відсотків громадян країни, які прийшли на голосування двадцять сьомого червня. Згідно з цією редакцією основного закону в Киргизстан стане парламентською республікою.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Болгарія і Росія підписали "дорожню карту" щодо будівнцитва "Південного потоку"
  Наступний матеріал
  Нові сутички наркоторговців та поліції у Мексиці - 12 загиблих
  Теги: