Фото uainfo.org

ЄС не просто втручається у внутрішні справи Росії, а лізе у законотворчу функцію - постпред РФ

  Постійний представник Росії в ЄС Володимир Чижов заявив, що розвиток обставин в Україні внайближчідні та годинипокаже, чи відбудеться 17 квітня чотирьохстороння зустріч міністрів закордонних справ.

  За словами Чижова, у понеділок ввечері, 14 квітня, у Люксембурзі був прийнятий заключний документ ЄС з Україною, до якого у РФ виникає дуже багато питань.

  "У цьому документі багато є чого, але я хотів би звернути увагу на те, чого в ньому немає. На превеликий жаль, в ньому немає ні слова, ніякої оцінки дій київської влади, готових увергнути не тільки Схід України, але і всю країну у вир громадянської війни", - сказав дипломат російським журналістам.

  Чижов заявив, що в Україні стався державний переворот, а ЄС на це не звертає ніякої уваги.

  "Є також цілий ряд формулювань, необ'єктивних і несправедливих, щодо політики Росії стосовно до української кризи аж до вимоги, що вже ні в які ворота не лізе, що є не просто втручанням у внутрішні справи, а у внутрішню законотворчу функцію", - сказав постпред Росії, пояснивши, що ЄС вимагає негайно скасувати мандат Ради Федерації, який дозволяє Путіну використовувати війська в Україні.

  "Заклики і бадьорі заяви щодо майбутньої в четвер чотиристоронньої зустрічі в Женеві звучать, звичайно, оптимістично, але зрозуміло, що якщо ситуація в Україні обернеться масовим кровопролиттям, то в Женеві з так званим виконуючим обов'язки міністра закордонних справ України говорити не буде про що", - заявив представник Росії.

  Нагадаємо, світова спільнота визнала, що до подій на Сході України безпосереднє відношення мають російські спецслужби. США та ЄС неодноразово закликали Росію відвести війська від кордонів з Україною. Між тим, Росія заявляє, що "незаконна" українська влада "злочинними методами" хоче подавити "мирні" протести на Сході.

  Попередній матеріал
  СБУ: фінансування терористів на Сході України здійснюється через російський банк
  Наступний матеріал
  Сепаратисти встановили сім блокпостів у Слов’янську
  Теги:
  Loading...