5.ua

ЄС на боротьбу з молодіжним безробіттям виділить 45 млрд євро

  45 мільярдів євро на боротьбу з молодіжним безробіттям виділить Євросоюз у найближчі два роки. Про таке домовилися напередодні глави держав та урядів країн ЄС на саміті у Парижі, повідомляє «Дойче Велле».

   

  Нових планів щодо подолання проблеми безробіття серед молоді лідери ЄС не розробили. Натомість, підтвердили готовність слідувати курсом, узгодженим чотири місяці тому на зустрічі в Берліні. Згідно з ним, кожен молодий безробітний у Європі повинен протягом чотирьох місяців отримати пропозицію нової роботи або місця виробничого навчання. За даними Євростату, у вересні цього року середній рівень молодіжного безробіття в ЄС становив майже 24 відсотка. Найліпша ситуація в Німеччині, там не працюють лише вісім відсотків людей віком до 25 років. Найгірша в Іспанії та Греції, там відповідний показник сягнув 56-ти відсотків.

  Франсуа Олланд, президент Франції: «Йдеться про майбутнє цілого покоління. Через  економічну кризу безробітними стають дедалі більше  юнаків та дівчат, вони вже майже втратили надію. У Європі роботи не мають  шість мільйонів  молодих людей занадто високий показник.  Ми мусимо мобілізувати зусилля, щоби розв’язати цю проблему».

  Герман Ван Ромпей, голова Ради Європи: «Я знаю, що важливо бути дуже обережним з прогнозами. Але ми маємо усі підстави сподіватися, що вже за чотирнадцять місяців ситуація з молодіжним безробіттям - значно покращиться у більшості європейських країн». 

  Попередній матеріал
  СБУ затримала спільників бойовика, який влаштував вибух на пункті пропуску на Сумщині
  Наступний матеріал
  Кокс та Квасневський проситимуть ЄП подовжити їхню місію в Україні
  Теги:
  Loading...