ЄС має намір судитися з Францією за депортацію ромів

  Європейський Союз має намір судитися з Францією за депортацію ромів. Про це заявила голова комісії ЄС з юстиції - Вівіан Редінг.
  Вона назвала дії французької влади "ганебними" і наголосила - Брюссельські чиновники можуть  притягти Париж до відповідальності. У французькому МЗС наголосили, що зараз не час для суперечок і слід працювати саме на благо ромів. Саме для цього офіційний Париж тісно співпрацює з владою Бухареста. Депортацію ромів з Франції до Румунії та Болгарії ропочали місяць тому. Близько семисот людей вже вивезли з країни. Минулого тижня члени Європарламенту звинуватили комісію ЄС з питань юстиції  у тому, що та не змогла захистити ромів від дій французької влади. Вівіан Редінг сприйняла критику на адресу свого відомства і теж поквапилася з різкими заявами на адресу Парижа.

  Вівіан Редінг, голова комісії ЄС з юстиції: "Я особисто глибоко переконана, що комісія не буде мати іншого вибору, як почати судовУ процедуру проти Франції. Ганьба країні, що вдається до дискримінації за расовими та етнічними ознаками. Я навіть скажу більше, таким країнам не місце в Євросоюзі".

  Попередній матеріал
  СБУ обшукала музей "Тюрма на Лонського" у Львові
  Наступний матеріал
  Потужний вибух на газогоні у Болгарії
  Теги: